Earned Double
October 20, 2012
- Registration Begins: 5:00 PM
- Registration Ends: 6:30 PM
- Entry Fee: $20.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2012-10-20
Rider Results
Rider Results
District / 15 / Cruiser
- 1 GABRIELLE CRANE
- 2 EVIN FLORA
- 3 MIRANDA KELLY
District / 36-40 / Cruiser
- 1 SHAWN MCGOVERN
- 2 STEVEN SMITH
- 3 THOMAS WAGNER
- 4 RAYMOND BRADFORD
- CHRIS ILLING
District / 41-45 / Cruiser
- 1 MIKE HOOVER
- 2 MARTY BROWN
- 3 DAN DANIELS
- TIM CRANE
District / 5 & Under / Novice
- 1 NOLAN EARLES
- 2 TRISTAN VON RISSEN
- 3 LUCAS KERNS
- 4 DERRICK HOUSEWRIGHT
- 5 TANNER HILL
- NATHANIEL PARTIN
District / 6 / Novice
- 1 MYLES HUTCHINSON
- 2 SUMMER DARST
- 3 SAMUEL DALID
District / 7 / Novice
- 1 SEBASTIAN BRIGGEMAN
- 2 DALLAS HODGE
- 3 EVAN VORDEMESCHE
- ETHAN JONES
District / 6 / Intermediate
- 1 MASON VON RISSEN
- 2 WYATT CLARK
- 3 CARSON SMITH
- LINCOLN JONES
District / 7 / Intermediate
- 1 CARSON BENNETT
- 2 CAMERON HILL
- 3 DYLAN LORENZ
District / 8 / Intermediate
- 1 HUNTER ROBINSON
- 2 GRAYDON HUTCHINSON
- 3 BROCK SMITH
- JIMMY NUGENT
District / 9 / Intermediate
- 1 STEPHEN RAGLAND
- 2 CHRISTIAN JACKSON
- 3 WILLIAM JOBE
- ALEXANDRIA PARTIN
District / 11 / Intermediate
- 1 MIKEY WORBOY
- 2 LOGAN WATERN
- 3 ALEXANDRA SWEENEY
District / 12 / Intermediate
- 1 DALTON LOPER
- 2 CAMERON ADDY
- 3 ETHAN MAYO
- JACOB BARTELLIS
District / 14 / Intermediate
- 1 DYLAN BAGGETT
- 2 JOSH NOLAN
- 3 ALEX BURGER
- 4 ETHAN REAMS
- 5 BRENNAN HALEY
- 6 GABE DANIELS
- NATHANIEL WILLIAMS
District / 15 / Intermediate
- 1 JOSHUA HUMPHREY
- 2 CLAY COOPER
- 3 CHRISTIAN SPARKS
- 4 AARON FRY
District / 17-18 / Intermediate
- 1 STUART DILLAVOU
- 2 AMARIAH DARST
- 3 TYLER JANSSENS
District / 28-35 / Intermediate
- 1 DAVID BOLDEN
- 2 THOMAS WAGNER
- 3 JAMES KELLY
- 4 TAYLOR THOMISON
- CHRIS ILLING
District / 10 / Girls
- 1 CARLY KANE
- 2 GABRIELLE CRANE
- 3 HEIDI KANE
- MCKENNA SCHMIDT
District / 14 / Girls
- 1 ASHLEY COOLEY
- 2 MORGAN JONES
- 3 KAYLEE HARRIS
District / 8 / Expert
- 1 JOSHUA HILLEARY
- 2 EVIN FLORA
- 3 AUSTIN WATERN
District / 10 / Expert
- 1 JORDAN WENING
- 2 ETHAN KELLEY
- 3 TYLER LORENZ
- 4 JESSE COOPER
- JAKE PENDLEY
District / 12 / Expert
- 1 KOH TAKAMASA
- 2 ZACKERY LARISON
- 3 NOAH WHITT
- 4 LEON DARST
- MATHEW DILLAVOU
District / 16 / Expert
- 1 DYLAN COOLEY
- 2 JARED JOHNSON
- 3 JOSEPH SMITH II
- MATTHEW ABRAHAM
District / 19-27 / Expert
- 1 JESSE TSCHUDY
- 2 NICK WRIGHT
- 3 CHARLEY TALLENT
- 5 TOMMY MANTIA
- 5 JEREMY SMITH
- BRANDON MCCOY
Social