Sunday 1x and Barnstormer Opens    
               
  4 Balance Bike    Total Riders = 2    Groups = 1  
        ZOE KALAFATICH, ONE TRAK MIND, GIG HARBOR, WA
       
        OLIVER FOSTER, BELFAIR, WA
       
         
  21-30 Women Cruiser    Total Riders = 3    Groups = 1  
        TAYLOR COLEMAN, PORT ANGELES, WA
       
        HIDI CRAMER, GHY, DES MOINES, WA
       
        SYDNEY FYE, TEAM SPROCKETTS, OLYMPIA, WA
       
         
  41-45 Cruiser    Total Riders = 5    Groups = 1  
        JON LINDBERG, BREMERTON, WA
       
        BRENT LEE, UNIVERSITY PLACE, WA
       
        WILLIAM GARRETT, PORT ANGELES, WA
       
        SKY EVERHART, SAND POINT, ID
       
        ASHTON ( THE FIREBALL) DUTY, BONNEY LK, WA
       
         
  5 & Under Novice    Total Riders = 6    Groups = 1  
        ELI FOSTER, BELFAIR, WA
       
        KAYDIAN MCCLURE, ONE TRAK MIND, GIG HARBOR, WA
       
        EVAN HERNANDEZ, PORT ANGELES, WA
       
        BEN GLAB, PORT ORCHARD, WA
       
        NOLAN CARTER, AUBURN, WA
       
        CAYLEY MONDY, OLYMPIA, WA
       
         
  7 Novice    Total Riders = 6    Groups = 1  
        TALLAS JEZ, KENT, WA
       
        TRAVIS WASTWEET, PORT ORCHARD, WA
       
        JULIA DA SILVA, PORTLAND, OR
       
        KEVIN DE OLIVEIRA, REDMOND, WA
       
        MILA KALAFATICH, ONE TRAK MIND, GIG HARBOR, WA
       
        CLAYTON MITCHELL, OLALLA, WA
       
         
  8 Novice    Total Riders = 4    Groups = 1  
        AIDEN DAINARD-MANKER, SILVERDALE, WA
       
        TAEYLOR GAMMILL, PORT ORCHARD, WA
       
        THOMAS DA SILVA, PORTLAND, OR
       
        LUKA DAY, SPOKANE, WA
       
         
  10 Novice    Total Riders = 4    Groups = 1  
        JOSE CAMPOS, TACOMA, WA
        VETA CRAMER, DES MOINES, WA
       
        CALUM RADTKE, SUQUAMISH, WA
       
        ERIC DE OLIVEIRA, REDMOND, WA
       
         
  11 Novice    Total Riders = 3    Groups = 1  
        WESTEN GELSLEICHTER, PORT ORCHARD, WA
       
        DAVION CAMPOS, TACOMA, WA
       
        ZACH MITCHELL, OLALLA, WA
       
         
  7 Intermediate    Total Riders = 5    Groups = 1  
        HUNTER COLLET, AUSTIN BMX, PUYALLUP, WA
       
        RADDICK SERKA, GIG HARBOR, WA
       
        NOLAN CADLE, KID DYNAMITE, MAPLE VALLEY, WA
       
        SKY CADLE, KID DYNAMITE, MAPLE VALLEY, WA
       
        JACKSON DAY, SPOKANE, WA
       
         
  10 Intermediate    Total Riders = 4    Groups = 1  
        JOSIAH RINGSTAD, PORT ORCHARD, WA
       
        CALEB MONTGOMERY, SONIC, TACOMA, WA
       
        NATHAN MORTIMER, SPOKANE, WA
       
        PIPER SERKA, GIG HARBOR, WA
       
         
  11 Intermediate    Total Riders = 3    Groups = 1  
        JOSEPH RITCHIE, PRT ANGELES, WA
       
        JOHN "SHADOW" MACHADO JR, RACER ARMY, STEILACOOM, WA
       
        CARSON CRAMER, DES MOINES, WA
       
         
  14 Intermediate    Total Riders = 3    Groups = 1  
        JUDAH KIOURKAS, BIKEMASTER, PORT ORCHARD, WA
       
        JOSH GARRETT, PORT ANGELES, WA
       
        TAYLOR COLEMAN, PORT ANGELES, WA
       
         
  46-50 Intermediate    Total Riders = 5    Groups = 1  
        KEN ADAMS, RAINIER, WA
       
        STEPHEN FYE, TEAM SPROCKETTS, OLYMPIA, WA
       
        MICHAEL GOSCINIAK, BIKEMASTER, UNIVERSITY PLACE, WA
       
        DANIEL PETERSON, OREGON CITY, OR
       
        COLT BENNET, MOUNTLAKE TERRACE, WA
       
         
  13 Girls    Total Riders = 3    Groups = 1  
        JACY MOORE, FACTORY RACER CONCEPTS, PORT ORCHARD, WA
       
        RYLIE MUNDELL, BMX ELITE, PUYALLUP, WA
       
        ALEXIS BARKDULL, TACOMA, WA
       
         
  8 Expert    Total Riders = 6    Groups = 1  
        CALEB DURKIN, VAUGHN, WA
        SAMUEL TRERISE, SHERWOOD, OR
       
        HUDSON MCCLURE, ONE TRAK MIND, GIG HARBOR, WA
       
        COOPER LINDBERG, BERMERTON, WA
       
        CALEB KALAFATICH, ONE TRAK MIND, GIG HARBOR, WA
       
        COOPER SANDALL, TRACYTON, WA
       
         
  9 Expert    Total Riders = 4    Groups = 1  
        PEYTON CALHOUN, PORT ORCHARD, WA
       
        TESS BAILEY, LAKE TAPPS, WA
       
        MAX GOSCINIAK, UNIVERSITY PLACE, WA
       
        ANTHONY JONES, PORT ANGELES, WA
       
         
  11 Expert    Total Riders = 7    Groups = 1  
        TRUE BAILEY, BMX ELITE, LAKE TAPPS, WA
       
        HUDSON WHITE, SONIC, SEATTLE, WA
       
        BRYANT (THE SNIPER) JOHNSON, BEND, OR
       
        AARON "BURGER" KINGSLIEN, FACTORY CORSA RACEWARE, LAKE TAPPS, WA
       
        GABRIEL TRERISE, SHERWOOD, OR
       
        DYLAN DOWNING, ORTING, WA
       
        SYDNEY GARONZIK, DAYLIGHT BIKES, LAKE TAPPS, WA
       
         
  12 Expert    Total Riders = 4    Groups = 1  
        JOSHUA TRERISE, SHERWOOD, OR
       
        TREVOR KORNISH, PORT ORCHARD, WA
       
        ANDY GOLDSBARY, PORT ANGELES, WA
       
        MIKE (THE BULLDOG) BRYANT, VANCOUVER, WA
       
         
  17-20 Expert    Total Riders = 3    Groups = 1  
        TRENTON MOORE, PORT ORCHARD, WA
       
        SHANE HUGHES, RICHLAND, WA
       
        STEVEN CORNWELL, JBLM, WA
       
         
  41-45 Expert    Total Riders = 6    Groups = 1  
        BRENT LEE, UNIVERSITY PLACE, WA
       
        JON LINDBERG, BREMERTON, WA
        DOMINICK SERKA, GIG HARBOR, WA
       
        CASEY CRAMER, DES MOINES, WA
       
        DAVID BAUDER, GHY, FEDERAL WAY, WA
       
        JENNA WILLIAMS, DIABLOS, YELM, WA
       
         
  13-14 Girls    Total Riders = 5    Groups = 1  
    1   JACY MOORE, FACTORY RACER CONCEPTS, PORT ORCHARD, WA
    2   RYLIE MUNDELL, BMX ELITE, PUYALLUP, WA
    3   TESS BAILEY, LAKE TAPPS, WA
    4   HIDI CRAMER, GHY, DES MOINES, WA
         
  7-8 Boys    Total Riders = 4    Groups = 1  
    1   HUNTER COLLET, AUSTIN BMX, PUYALLUP, WA
    2   NOLAN CADLE, KID DYNAMITE, MAPLE VALLEY, WA
    3   AIDEN DAINARD-MANKER, SILVERDALE, WA
         
  9-10 Boys    Total Riders = 3    Groups = 1  
    1   DYLAN DOWNING, ORTING, WA
    2   PEYTON CALHOUN, PORT ORCHARD, WA
    3   JOSIAH RINGSTAD, PORT ORCHARD, WA
         
  15-16 Boys    Total Riders = 4    Groups = 1  
    1   TRENTON MOORE, PORT ORCHARD, WA
    2   TRUE BAILEY, BMX ELITE, LAKE TAPPS, WA
    3   CASEY CRAMER, DES MOINES, WA