Olympic Day Single
June 20, 2014
- Registration Begins: 7:00 PM
- Registration Ends: 8:00 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $0.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2014-06-20
Rider Results
Rider Results
District / 13-14 Girls / Cruiser
- 1 MAELYN MOORE
- 2 ALIA MATHIAS
- 3 KRISTA MENGES
- 4 KILEY HALE
- ANGIE BLEDSOE
District / 15 / Cruiser
- 1 DEVIN GRACEY
- 2 TAYLOR KIRKHART
- 3 ALEX RANDOLPH
District / 36-40 / Cruiser
- 1 MATTHEW MENGES
- 2 BRANDON BEGA
- 3 CHRIS WEILAND
- 4 JERROD SOUKUP
- 5 RYAN MELCHER
- KENNETH LEE
District / 5 & Under / Novice
- 1 EVAN MILHAM
- 2 HEATH KEENER
- 3 BRADY TUTER
- 4 OAKLEY SORENSON
- KAYLA KEENER
District / 6 / Novice
- 1 WILLIE TAYLOR
- 2 PRESTON CRANE
- 3 JOHN LANDERS
- 4 MASON SLOVER
- 5 ANDREW LANDRETH
- JAYVIER BEDDLE
District / 7 / Novice
- 1 DEVIN RANDOLPH
- 2 HOLDEN EZRA MOORE
- 3 CHEVY HOFFMAN
- AYEDN JAKEWAY
District / 8 / Novice
- 1 TYRIE BARNES
- 2 PHELLAN TORRES
- 3 GAVIN LACOUNT
- ISSAC MELCHER
District / 9 / Novice
- 1 ELLA SMITH
- 2 LIBBY TAYLOR
- 3 CLAYTON WILEY
District / 10 / Novice
- 1 KARSON KEELER
- 2 COLTON COILE
- 3 MADI JONES
District / 12 / Novice
- 1 DYLAN TOLAN
- 2 APOLO ENGLAND
- 3 THOMAS MELCHER
- EMMA SMITH
District / 13 / Novice
- 1 DEREK AIKEIN
- 2 KOLBY KEELER
- 3 DAKOTA DALE
District / 15 / Novice
- 1 ISAIAH HOLMES
- 2 JOHNNY CUPICH
- 3 CAIN THORNBURGH
- 4 BRYCE K POWER
- DAWN MULLEN
District / 28-35 / Novice
- 1 CODY SHINKLE
- 2 JERROD SOUKUP
- 3 AARON ALLEN
District / 7 / Intermediate
- 1 LANDON BEGA
- 2 IAN WESTERMAN
- 3 CARTER VALENTINE
District / 9 / Intermediate
District / 11 / Intermediate
- 1 COLTON CLASSEN
- 2 ARCHER HENNING
- 3 ZADEN HUMBOLT
District / 12 / Intermediate
- 1 ZERRICK NANCE
- 2 TYLER LOVE
- 3 ALEX RANDOLPH
District / 14 / Intermediate
- 1 LANDON SHEWMAKE
- 2 JORDAN MOYER
- 3 MICHELANGLO ENGLAND
- 4 BAILEY JONES
- MAX ESPINOSA
District / 15 / Intermediate
- 1 DEVON DUBREE
- 2 MAELYN MOORE
- 3 COLE MIKESELL
District / 28-35 / Intermediate
- 1 NOAH RICKE
- 2 DUSTIN MILHAM
- 3 CODY ROBERTSON
District / 41-45 / Intermediate
- 1 JASON RICKE
- 2 MATTHEW MENGES
- 3 CHRIS WEILAND
- JOSEPH SORENSON
District / 10 / Girls
- 1 KRISTA MENGES
- 2 MADELYNN CLASSEN
- 3 TAYLOR LEE
District / 14 / Girls
- 1 ALIA MATHIAS
- 2 MORGAN MITCHELL
- 3 KILEY HALE
District / 12 / Expert
- 1 BREYDIN ZIMMERMAN
- 2 ETHAN YANDELL
- 3 JACKSON GUINN
Social