Local Race Single
November 11, 2016
- Registration Begins: 7:00pm
- Registration Ends: 8:00pm
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $$10 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2016-11-11
Rider Results
Rider Results
District / 4 Balance / Bike
- 1 HAILEY HULTZ
- 2 NATHAN STAUBS
District / 3 Balance / Bike
- 1 JASON WARNER
- 2 ADDY PASTRANA
- 3 CAMDEN RICKETTS
District / 1-2 Balance / Bike
- 1 GAVIN HODGSON
- 2 TIMMY GATELY
- 3 WESLEY GILMAN
District / 9 / Cruiser
- 1 BRENDAN GEBHARDT
- 2 ZACHARY HOLLEY
- 3 AYDEN ROWE
District / 10 / Cruiser
District / 14 / Cruiser
District / 31-35 / Cruiser
- 1 DWAYLON CARTER
- 2 WILLIAM ELLIS
- 3 TRAVIS PASTRANA
- 4 JOHN FARRELL
- 5 STEVEN MCCANN
- ERIC LAU
District / 36-40 / Cruiser
- 1 RODNEY BUYNUM
- 2 MYKE MUNOZ
- 3 KAMAU MALONE
- SEAN ROWE
District / 41-45 / Cruiser
- 1 FABIAN GONZALEZ
- 2 ERIC HUBER
- 3 DEREK HARTLINE
- BRIAN OSHENSKA
District / 46-50 / Cruiser
District / 5 & Under / Novice
- 1 MARSHALL WARNER
- 2 CAYDEN HULTZ
- 3 KALEB LINN
- SAVANNAH GREENE
District / 6 / Novice
- 1 HAILEY SCHLAUCH
- 2 EVAN GILMAN
- 3 CARTER SIMMONS
District / 8 / Novice
- 1 AYDEN WATHEN
- 2 JAYDEN RUMLEY
- 3 JACK WERNER
- 4 ISABELLA GUTHRIE
- NOAH ALBRIGHT
District / 9 / Novice
- 1 JAIDEN MARTIN
- 2 PHILIP RAMSEY
- 3 CHRISTIAN SCHLAUCH
- TRISTAN FLORES
District / 13 / Novice
- 1 SADONTAE BARNETT
- 2 CALEB CHANDLER
- 3 JUSTICE HOPWOOD
District / 16 / Novice
- 1 NATHON ALLEN
- 2 MALIK HOPPER
- 3 LUCAS HOCKADAY
District / 46 & Over / Novice
District / 6 / Intermediate
- 1 ANTHONY SCHUKO
- 2 CADE HODGSON
- 3 BRIAN CATRON
- 4 JACOB GREENWELL
- AARON ROSITZKY
District / 7 / Intermediate
- 1 KAYNE LLOYD
- 2 LOCHLAIN HODGSON
- 3 LOGAN OUDSHOORN
- JENNA CATRON
District / 9 / Intermediate
- 1 KOBE FALEY
- 2 ALEX BARNHART
- 3 AYDEN ROWE
District / 11 / Intermediate
- 1 MICHAEL SCHLAUCH
- 2 ANDREW BAKER
- 3 DOMINIC HINKLEY
District / 14 / Intermediate
- 1 NATHAN CHEANG
- 2 KYLE BIDWELL
- 3 ETHAN SHREVE
District / 28-35 / Intermediate
District / 41-45 / Intermediate
- 1 SEAN ROWE
- 2 GLENN MCKINNEY
- 3 CHRISTOPHER WOOD
- DEREK HARTLINE
District / 17-20 / Women
- 1 CASSIDY ELLIS
- 2 TIFFANY HUBER
- 3 LYNNDSEY PASTRANA
- DJ BARONE
District / 8 / Expert
- 1 THEODORE KRUSE
- 2 VANCE W OUDSHOORN
- 3 CAMDEN MILLER
- 4 GRIFFIN KELLEHER
- 5 TRAVIS MANCUSO
- COLIN OUDSHOORN
District / 10 / Expert
- 1 COLTON BOGGS
- 2 AVA YOCKELSON
- 3 EGAN JEFFRIES
- RYAN SCOTT
District / 12 / Expert
- 1 RAHKAI BUYNUM
- 2 ZACKARY MILLER
- 3 BENSON SCHMIDT
District / 15 / Expert
- 1 JASON CHURCH JR
- 2 EVAN SINCHAK
- 3 JONAS YOCKELSON
District / 36-40 / Expert
- 1 DALTON WILLIAMS
- 2 FABIAN GONZALEZ
- 3 MYKE MUNOZ
- 4 DOMINICK ERIC COATES
- TOM SCOTT
Social