Race Results
Race Date: 2011-05-22
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 TIMOTHY BRYSON
- 2 JORDAN SCOTT
- 3 DAVID GOODWIN JR
District / 12 / Cruiser
- 1 ROMAN JAWORSKY
- 2 JACOB STATEN
- 3 DYLAN MARQUIS
- 4 DUSTIN PETERSEN
- CATHERINE BRENTNALL
District / 5 & Under / Novice
- 1 JOAQUIN ESTRADA
- 2 CALEB PETERSEN
- 3 BRYLN BANAS
- 4 HAYDEN FINDLEY
- 5 KEANE MOSES
- 6 JUSTICE LAVIN
- 7 EMILY HACKMAN
- JAIDYN ROGERS
- SAMANTHA CALLENDER
- CLAY DILLASHAW
District / 6 / Novice
- 1 BRADEN LANDIS
- 2 JARON GIANNINI
- 3 GEORGIE MONREAL
- PARKER HEFFEL
District / 8 / Novice
- 1 BRAYDEN NORBURY
- 2 CONNOR DOWD
- 3 MADISON MORRIS
- 4 PHILLIP VELLA
- DAVID HEFFEL
District / 10 / Novice
- 1 NOAH RIHEL
- 2 CALEB DILLASHAW
- 3 SCOTT MOSES
- 4 RENAE GIANNINI
- AMANDA MEYERS
District / 14 / Novice
- 1 TRAVIS CERBIN
- 2 SAMANTHA MEYERS
- 3 ALEX THOMPSON
- SKYLER MADISON
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 BRAEDEN GUEVARA
- 2 MORDECHAI YADEGAR II
- 3 CASEN LOCHRIDGE
- LOGAN LIBONATI
District / 7 / Intermediate
- 1 RYDER COLVIN
- 2 CODY DILLASHAW
- 3 SEAN BOYLAN
- LOGAN CALLENDER
District / 9 / Intermediate
- 1 JUSTIN URELLO
- 2 ANTHONY BABER
- 3 CADEN UNDERWOOD
District / 10 / Intermediate
- 1 RYAN PARRIERA
- 2 COOPER BROW
- 3 HANS BABER
District / 13 / Intermediate
- 1 DAWSON LIVINGSTON
- 2 CHANCE QUIBUYEN
- 3 NICO REINOEHL
- 4 AUSTIN BLOUNT
- HADEN CHANEY
District / 15 / Intermediate
- 1 ALEXANDER STRAND
- 2 MIKE MCGLOTHLIN
- 3 TRISTEN BRINGLE
- 4 SEAN LUEHSENHOP
- DUSTIN DAVIS
District / 12 / Girls
- 1 JOHNNA COX
- 2 JORDAN SCOTT
- 3 MICHELLE DOMINGUEZ
- LAURIANN LIVINGSTON
District / 14 / Girls
- 1 JORDAN MIFFLIN
- 2 CAMERON LYNCH
- 3 NIKITA RONOLO
District / 7 / Expert
- 1 SHAWN HUFFINE
- 2 JADINE YOUNG
- 3 GAVIN SMITH
District / 8 / Expert
- 1 JACK KELLY
- 2 HUNTER FROST
- 3 GENE GANSEN
District / 9 / Expert
- 1 TIMOTHY BRYSON
- 2 JOSEPH GIRARD
- 3 TY LOCHRIDGE
- RYAN WISCHMEYER
District / 11 / Expert
- 1 ROMAN JAWORSKY
- 2 KADEN BICKMORE
- 3 DYLAN MARQUIS
- 4 DYLAN CONKLIN
- 5 TIMITHY LYNCH
- 6 JAXSON GILBERT
- IAN BLAKEY
District / 12 / Expert
- 1 ROWDY ENCINIAS
- 2 CHANCE MILLER
- 3 JACOB STATEN
- 4 SHANE MILLER
- NATHAN SCOTT
District / 16 / Expert
- 1 CONNOR MCREYNOLDS
- 2 KYLER MIFFLIN
- 3 STANLEY JONES
District / 41 & Over / Intermediate
- 1 CHRIS OLNEY
- 2 NICK MENCURI
- 3 JOSEPH THOMPSON
District / 41 & Over / Novice
- 1 SHAWN STRATTON
- 2 STUTZ DAVIS
- 3 CARL DILLASHAW
District / 8 & Under / Cruiser
- 1 SHAWN HUFFINE
- 2 GENE GANSEN
- 3 RYDER COLVIN
- 4 JUSTIN URELLO
- CHAISSON SISSON
Social