Standard Single Single
November 03, 2018
- Registration Begins: 6:00 PM
- Registration Ends: 7:00 PM
- Race Time: 7:00 PM
- Entry Fee: $10.00 USD
- Description: Single Point Race
Race Results
Race Date: 2018-11-03
Rider Results
Rider Results
District / 10 Intermediate / Inter
- 1 LUCIEN WILCOX
- 2 HENRY BOROWSKI
- 3 CASH HUDDLESTON
- ROAN METZ
District / 11 Cruiser / Cruiser
- 1 WILLIAM EDMONDS
- 2 ALEX BARNHART
- 3 MARK VAKHOV
District / 12 Intermediate / Inter
- 1 ALEXANDER GEORGE
- 2 CALEB CHANDLER
- 3 MARK VAKHOV
- ELIJAH SCHNABLY
District / 13 Novice / Novice
- 2 BENJAMIN STUART
- 3 DAVID SEVELAND
- JOEY BANNER
District / 14 Expert / Expert
- 1 PRESTON ELLIOTT
- 2 WILL AMSLEY
- 3 MASON SCHLOTTERBECK
District / 14 Intermediate / Inter
- 1 CLAY HAMPTON
- 2 ANDREW HULL
- 3 SYDNEY SCHLOTTERBECK
- 4 ALYSON COX
- MATTHEW RICE
District / 15 Cruiser / Cruiser
District / 16 Expert / Expert
- 1 JAMES FOXX
- 2 NASH HUTCHINSON
- 3 BRANDON ROLLICK
- MITCHELL SOURS
District / 21-30 Women Cruiser / Girls Cruiser
- 1 SYDNEY SCHLOTTERBECK
- 2 DJ BARONE
- 3 AMANDA WARNER
District / 36-40 Cruiser / Cruiser
District / 36-40 Intermediate / Inter
- 1 AUSTIN HARNEY
- 2 JOHN FARRELL
- 3 THOMAS TYNER JR
- 4 DWAYNE COX
- CURTIS DOWDY
District / 46-50 Novice / Novice
- 1 JEFF SEVELAND
- 2 ROB HUDDLESTON
- 3 DONNIE BOROWSKI
District / 4 Balance Bike / Bal. Bike
- 1 AMELIA DOWDY
- 2 AUBREY SNYDER
District / 5 & Over Balance Bike / Bal. Bike
District / 5 & Under Novice / Novice
- 1 LOGAN WIGGINS
- 2 AMELIA DOWDY
- 3 BEN WHATLEY
District / 6 Intermediate / Inter
- 1 ELI DOWDY
- 2 CLYDE SANTOS
- 3 TUCKER REDMOND
- 4 CAMERON HUNTSBERRY
- JACOB PLUMMER
District / 7 Expert / Expert
District / 7 Intermediate / Inter
- 1 ISABELLA GEORGE
- 2 KALEB LINN
- 3 CRUZ HANSBERGER
- JACKSON WINGATE
District / 7 Novice / Novice
- 1 GIULIANA MILLIRON
- 2 EMILY WIGGINS
- 3 MYKA LINDEMAN
District / 8 Cruiser / Cruiser
- 1 KILIAN SANTOS
- 2 CLYDE SANTOS
- 3 ANDREW MILLIRON
District / 8 Intermediate / Inter
- 1 ARCHER LINDEMAN
- 2 RYDER DAVIDSON
- 3 ARMEN KHORANIAN
- 4 ANDREW MILLIRON
- THOMAS III TYNER
District / 9 Intermediate / Inter
- 1 DAKOTA HAYES
- 2 JUSTIN PLUMMER
- 3 ASHTON CORNNELL
Social