Race For Life - Double
July 28, 2012
- Registration Begins: 9:00 AM
- Registration Ends: 11:00 AM
- Entry Fee: $20.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2012-07-28
Rider Results
Rider Results
District / 26-30 / Cruiser
- 1 CHAD MILLER
- 2 DAVID MATTESON
- 3 KARRI HAGAN
District / 41-45 / Cruiser
- 1 BART CHILDERS
- 2 MICHAEL E SZOT
- 3 ALAN GAMELIN
- KURT SCHEIBNER
District / 46-50 / Cruiser
- 1 MIKE SIXBEY
- 2 DEAN SELLERS
- 3 DENNIS YBARRA
District / 5 & Under / Novice
- 1 HUNTER PRIEST
- 2 FINNEAS CHAPMAN-KING
- 3 KOLSEN ORTON
- 4 ABIGAIL MOLBY
- ERIK SOWERS
District / 8 / Novice
- 1 TRACE MILLER
- 2 KOLE HATHCOX
- 3 HUNTER ALPERS
- 4 ALEX HANSEN
- 5 KEVIN SOWERS
- ETHAN WALTERS
District / 10 / Novice
- 1 LOGAN CALL
- 2 JACOB DESHASIER
- 3 JOSHUA VILENSKI
- 4 ASHTON EDSON
- 5 CALEM HARMEYER
- 6 ABRHAM CABANAS
- 7 CADEN ORTON
- ALLEN SOWERS
District / 12 / Novice
- 1 MATHEW SOWERS
- 2 JACOB MATTESON
- 3 NATHANIEL SCHEIBNER
- CHLOE CORTRIGHT
District / 15 / Novice
- 1 AARON MAY
- 2 CHRISTOPHER CORTRIGHT
- 3 DAVID MATTESON
- 4 PHILIP WATSON
- 5 AUSTIN PHILLIPS
- CODY JACOBS
District / 8 / Intermediate
- 1 NATE CHILDERS
- 2 MAXX DAVIS
- 3 JAXON CHILDERS
- 4 KADEN CARAWAY
- 5 CARSON GRAVIS
- DEVIN ORDWAY
District / 11 / Intermediate
- 1 DAWSON WARREN
- 2 ROBERT TYLER
- 3 CHATHAM BROWN
- 4 NICK MAY
- CJ YBARRA
District / 13 / Intermediate
- 1 LUKAS SAWUSCH
- 2 NICHOLAS DOYLE
- 3 BRYAN SEWARD
- 4 HUNTER CALVARY
- SAM BECKWITH
District / 14 / Intermediate
- 1 BRANSON SOWERS
- 2 WYATT SEELEY
- 3 BEN CAREY
- CODY SMART
District / 16 / Intermediate
- 1 BRENDON CASCADDEN
- 2 AUSTIN KAUFMAN
- 3 BRADLEY HAMILTON
District / 19-27 / Intermediate
- 1 MICHAEL SIXBEY
- 2 DAVID HAGAN
- 3 MICHAEL ZAMZES
- 4 KEITH KNAPP
- PAUL FANNIN
District / 7 / Girls
- 1 MIRA WARREN
- 2 JAZMIN MCCLENDON
- 3 KIERSTYN FREDERICK
- ARABELLA BURKE
District / 9 / Girls
- 1 RAYNE WILSON
- 2 PIPER MATTESON
- 3 BRYNEN ORTON
- ABIGAIL NELSON
District / 11 / Girls
- 1 HOPE WARREN
- 2 KRYSTAL SALENSKI
- 3 TERRA PATTON
- ABBY ALPERS
District / 12 / Girls
- 1 JAIDEN CASCADDEN
- 2 AVRIE RAUFF
- 3 AMBER SALENSKI
District / 14 / Girls
- 1 CHEYANNE EMERY
- 2 ELIDA BEEMAN
- 3 HAYANA EDMO
- 4 EMILY BECKWITH
- 5 MADISON PEEK
- MIRANDA KOZACEK
District / 16 / Expert
- 1 JORDAN NEWSTEAD
- 2 DANIEL VANOOST
- 3 MATT CALLAN
District / 19-27 / Expert
- 1 TRAVIS SHINABERY
- 2 RYAN BURNS
- 3 NATHAN ELY
Social