Background Ad

Riders

20K Points Club

YEAR / NAME DISTRICT POINTS CLASS AGE
2015
COLE FREDERICK MN02 24070 Boys
STEPHAN VAN STEEN CA01 23318 Boys
JACK KELLY UT02 22276 Boys
KEVIN PAULS CA07 21891 Boys
HAYDEN ROBINSON NY04 21419 Boys
JAKE ROBERTS OR02 21412 Boys
DEREK PHIPPS CA07 21237 Boys
MIKE SAVAGE CT01 21103 Cruiser
MIKE SAVAGE CT01 20403 Boys
SEAN DAY WA02 20921 Boys
CORY LEBARON NV01 20336 Boys
CONNOR EATON CA07 20017 Boys
2014
MIKE SAVAGE CT01 26442 Cruiser
HAYDEN ROBINSON NY04 25654 Boys
MIKE SAVAGE CT01 24650 Boys
JACK KELLY UT02 24102 Boys
JAKE ROBERTS OR02 21749 Boys
JESSE WELCH CA24 21484 Boys
THOMAS WAGNER OH02 21027 Cruiser
ALANAH MOELLER CA28 20914 Girls
KEVIN PAULS CA07 20637 Boys
MADELYNN DESANTIS CA07 20472 Girls
CHRISTINE SCHIAVONE ON01 20308 Girl Cruiser
2013
JAKE ROBERTS OR02 24803 Boys
HAYDEN ROBINSON NY04 23852 Boys
JACK KELLY UT02 23821 Boys
KEVIN PAULS CA07 23423 Boys
JOSEPH MILLEK CA22 23381 Boys
GABRIEL FLORES CA02 22336 Boys
THOMAS WAGNER OH02 21600 Cruiser
CONNOR EATON CA07 20946 Boys
MADELYNN DESANTIS CA07 20397 Girls
JOSHUA HOLLAND CA22 20246 Boys
LEO HILE AZ04 20141 Boys
CHRISTINE SCHIAVONE ON01 20041 Girl Cruiser
2012
MADELYNN DESANTIS CA07 21792 Girls
JACK KELLY UT02 21369 Boys
JOSEPH MILLEK CA22 20919 Boys
KEVIN PAULS CA07 20765 Boys
JAKE ROBERTS OR02 20726 Boys
ESJA SHRIVER FL03 20638 Girls
MIKKEL DEVORE WA03 20480 Boys
THOMAS WAGNER OH02 20454 Cruiser
HAYLEE MEDLIN CA02 20256 Girls
MIKKEL DEVORE WA03 20105 Cruiser
NICHOLAS ADAMS CA11 20034 Boys
2011
LEO HILE AZ04 22587 Boys
MADELYNN DESANTIS CA07 22343 Girls
HAYDEN ROBINSON NY01 22040 Boys
PETER CHOAT CA06 21427 Boys
CODY MEDLIN CA02 21172 Boys
ROBERT BARRERAS III CA16 20935 Boys
JESSE GREGORY CA27 20847 Girls
HAYLEE MEDLIN CA02 20351 Girls
WILLIAM INNES CA02 20027 Boys
2010
KEVIN PAULS CA07 23491 Boys
ANNA NORDYKE WA02 22333 Girls
HAYDEN ROBINSON NY01 21787 Boys
LEYNA JONES CA07 21543 Girls
KATIN MITCHELL CA16 21426 Boys
HAYLEE MEDLIN CA02 21275 Girls
COLIN WHITTINGTON TX01 21175 Boys
ANTHONY MORENO CA03 20614 Boys
TRISTAN MITCHELL CA16 20550 Boys
2009
LEINANI PERALTA CA06 21872 Girls
NICHOLAS ADAMS CA11 21380 Boys
CHANCE DERSCHON OR02 21161 Boys
JORGE MARTINEZ CA02 20667 Boys
JOEL SHULER JR CA07 20476 Boys
2008
JORDAN NOPENS CA14 22301 Girls
SUMIKO YUKI CA11 21718 Girls
ANDRES RAMIREZ CA06 21034 Boys
MATTHEW CHISM CA14 20938 Boys
2007
RUSTY NESVIG CA02 24510 Boys
CORY HOLMES AZ03 22620 Boys
ALEXANDER FREY PA01 21913 Boys
ANDRES RAMIREZ CA06 21831 Boys
DAKOTA BUCKELEW OR02 21744 Boys
ROBERT VARGO JR PA01 21623 Boys
RILEY BIERBACH TX01 20862 Boys
ZACHARY LOFTIS CA10 20500 Boys
SHELBY WREN CA06 20216 Girls
2006
ALEX STEEVES OR02 25964 Boys
JOSHUA BANUELOS OR02 22648 Boys
TAYLER ARTERBURN MO03 22303 Boys
KRISSI CLARK OR02 22080 Girls
TERESA NOWDOMSKI IN01 21719 Girls
TROY D`ELIA CA16 21605 Boys
JOBE JUNEAU TX08 21573 Boys
TAMBER DEHART OR02 21425 Girl Cr
JOSHUA BANUELOS OR02 21238 Cruiser
RUSTY NESVIG CA02 20956 Boys
ANDRES RAMIREZ CA06 20863 Boys
JOBE JUNEAU TX08 20584 Cruiser
TROY D`ELIA CA16 20516 Cruiser
JORDAN WILSON WA04 20060 Boys
2005
SEAN GAIAN CA09 24548
AUSTIN CARLSON CA01 22925
DERRICK GODDARD OR01 21874
SHAUN CHANDLER AZ03 21597
DALLAS CRIDER MO03 20823
TERESA NOWDOMSKI IN01 20753
JORDAN WILSON WA04 20573
ISAAC GILLARD OR02 20479
ELIZABETH THRAMER OR02 20426
JAZMYNE HARVEY CA22 20311
ROBERT CABRAL CA01 20284
TAYLER ARTERBURN MO03 20169
REBECCA BENDER OR02 20163
JACOB ABBE CA09 20015
2004
JACOB ABBE CA09 27399
RICHARD DOCTOR CA05 23448
DILLON ADAMS CA09 22804
TROY D`ELIA CA16 22401
TYLER SCHAEFER CA02 22280
TROY D`ELIA CA16 22054
AUSTIN HIATT CA25 21424
JOSHUA FORD CA26 21296
JOSHUA FORD CA26 20455
CHRISTOPHER BLEVINS CO01 20411
NATHAN MUNOZ OR02 20411
JEREMY ROMMEL CA01 20282
ISABELLA TIMMONS CA05 20211
DALTON MCHUGILL OR02 20210
PAUL WASSENAAR CA22 20139
CORBEN SHARRAH AZ03 20110
DUSTIN HAMMOND CA10 20075
WESLEY GUNN AZ04 20064
2003
JACOB ABBE CA09 33,093
CHAD KERLEY CA02 26,195
CHRIS CATT CA09 25,542
DANNY RODGERS OR01 24,138
RICHARD DOCTOR CA05 24,014
SEAN GAIAN CA09 23,941
NATHAN MUNOZ OR02 22,686
CHEYENNE PEARD CA09 21,833
DAVID TEETER OR01 21,637
KRIS KIMBLE OR01 21,453
MICHAEL WOLFE CA09 21,305
TYLER RUIZ CA02 21,290
MARISSA MARTIN MN01 21,078
KIMBERLY ATWOOD CA24 20,997
RYAN SCHMELTER AZ02 20,585
DJ STEPHAN ND01 20,436
JEREMIAH FAZZIO UT02 20,242
LAIN VANOGLE WA04 20,171
BELINDA WASSENAAR CA22 20,147
ANTONIO (TJ) RAMIREZ CA06 20,146
BUCK TAYLOR PA01 20,091
BILLY RUSSELL TX02 20,072
2002
RYAN AVILA CA05 33488
MICHAEL WOLFE CA09 31124
NATHAN MUNOZ OR02 27940
BRIANNA CUMMINGS CA26 26689
JEREMY ROMMEL CA01 25887
JACOB ABBE CA09 25725
SHLEI KADRMAS OR02 25561
NICOLE WOODROW OR02 25124
NIC LONG CA09 24908
ANTONIO (TJ) RAMIREZ CA06 23689
CORBEN SHARRAH AZ03 23493
JOSHUA PEREZ CA17 23090
ANDRE CABADA CA14 22780
LOGAN OWEN WA02 22454
AUSTIN HIATT CA25 22438
STACY JOLLEY CA10 22254
JORDAN MIRANDA CA06 22194
DAVE BOLTON CA22 22183
JACOB STIVER CA07 22136
CHAD KERLEY CA02 21740
DAVID SEINO CA07 21498
TIFFANY FORD CA26 21103
STERLING SHAW CA10 21041
FERNIE JACQUEZ TX08 21010
COREY SALAS CA07 20776
JENNIFER SHRUM OR02 20758
ASHLEI KADRMAS OR02 20722
MICHAEL ARNOLD CA06 20547
ROBERT RHALL CA18 20469
ANDREW CHURCHWELL OR02 20305
PEGGY MILLER Ca10 20270
KYLE CORFIELD BC04 20173
DYLAN CLARK CA11 20171
2001
MICHAEL WOLFE CA09 31,583
TONY UNGER CA11 26,273
CASIE PHILLEY CA05 24,586
NATHAN MUNOZ OR02 24,031
CORBEN SHARRAH AZ03 24,018
JUSTIN HALLOCK CA11 23,654
NIC LONG CA09 22,902
JORDAN MIRANDA CA06 22,531
KRIS KIMBLE OR01 22,472
SHANE ROBERSON CA06 22,448
BROOKE CRAIN CA05 22,145
JUSTIN DYAR AZ05 22,096
FERNIE JACQUEZ TX08 22,070
CHAD KERLEY CA02 21,444
DYLAN CLARK CA11 21,409
JARED GARCIA CA01 21,325
WYATT FAULKNER CA10 21,140
MERCEDES GARZA CA05 20,958
THOMAS RICHARDS TX09 20,919
BILLY RUSSELL TX02 20,542
KENNY HUMMEL CA16 20,403
PAUL SANZ CA11 20,294
LAURA JACQUES CA02 20,218
BENJAMIN MONARREZ AZ05 20,151
TERRA NICHOLS TX12 20,100
KYLE COLE CA24 20,089
2000
MICHAEL WOLFE CA09 29,146
AARON TALALAY CA02 28,478
DYLAN CLARK CA12 25,950
TRAVIS GRANLUND CA10 25,332
SHANE ROBERSON CA06 24,829
KRIS KIMBLE OR01 24,821
KENNETH GUSTAFSON CA10 24,323
JACOB WOODY OR02 24,316
SKYLAR RAMEY OR02 24,169
CODY OSWALT AZ01 24,047
KYLE MURPHY CA11 23,851
NIC LONG CA09 23,650
NICOLE WOODROW OR02 23,598
JOSHUA GILBERT CA16 23,528
JOURDAN CERVANTES OR02 23,117
CHAD KERLEY CA02 21,797
JOHN FORD CA01 21,625
RYAN CONERY CA09 21,437
GILBERT CONTRERAS NM02 21,294
SHELBY KIMBLE OR01 21,106
JUSTIN DYAR AZ05 21,047
GABE MORENO NM02 21,016
JORDAN MIRANDA CA06 20,820
CODY HUST CA14 20,765
LAURA JACQUES CA02 20,634
PARKER HARLING CA23 20,609
CHARLIE NELSON TX02 20,357
JARED GARCIA CA01 20,333
MICHAEL SWENSON CA08 20,323
JOE SOWERS AZ05 20,189
TONY UNGER CA11 20,099
SHELBI LONG CA09 20,009
1999
KENNETH GUSTAFSON CA18 25,697
KYLE LOPEZ CA04 25,422
JOSH OIE CA04 24,779
RANDALL LEWIS TX12 23,991
NIC LONG CA09 23,708
ANDREW DOROSH CA11 23,676
COURTNEY FINCH AZ01 22,966
BRIAN CHILDERS CA24 22,934
GARRETT WASHBURN CA02 22,822
GARRETT WILLIAMS CA14 22,286
RICKY BRABEC CA13 21,977
SHANE ROBERSON CA06 21,331
JOEY ENSLEY CA10 21,211
CODY HEATH TX13 21,148
AMANDA VILLA CA01 21,067
DAVID WORD CA10 21,062
OLIVIA SABLE TX12 21,046
SHANE DYER CA16 20,887
JEFFREY PEASE CA02 20,693
KRIS KIMBLE OR01 20,670
LIBBY TUCKER TX12 20,662
SHELBI LONG CA09 20,589
JOSH WATSON TX12 20,528
LYNDON JONES TX11 20,507
SCOTTY BERCIER CA11 20,458
WILLIAM RAMSEY CA10 20,364
ARRON TALALAY CA03 20,307
BRAD SANDFORD CA04 20,290
LAURA JACQUES CA02 20,284
JOSH WATSON TX12 20,113
BRETT FINCH AZ01 20,074
COLBY KINITZ CA11 20,009
1998
KELSEY HOLLOWAY CA17 23678 Girls 9
GARRETT WILLIAMS CA14 23553 Boys 11
JOSHUA BOWMAN DE01 23117 Boys 11
KEVIN SANBORN CA01 23078 Boys 10
JOSHUA BOWMAN DE01 22913 Cruiser 11
ALEX CODY CA23 22169 Boys 7
RYAN NESS CA24 21768 Boys 7
TYLER MORRISON CA13 21636 Boys 13
BOBBY SIANA CA13 21454 Boys 15
DONNIE HARRIS LA01 21231 Boys 12
LAURA JACQUES CA02 21140 Girls 9
ERIKA SHORT CA09 20850 Girls 9
TARA HOLLOWAY CA17 20706 Girls 7
HILARY ANN COPELAND CA23 20602 Girls 12
BRIAN CHILDERS OR02 20587 Boys 7
NICHOLAS SMITH CA07 20255 Boys 9
1997
JUSTIN SHANNON CA06 24634 Boys 9
ERIKA SHORT CA09 23028 Girls 8
SEAN STORMS CA07 22794 Boys 11
KIMBERLY MCKENZIE CA01 22512 Girls 7
JAMIE HOFLAND MN01 21694 Boys 9
STEPHANIE HOFLAND MN01 21385 Girls 7
LAURA JACQUES CA02 21318 Girls 8
BRANDON NICHOLLS CA16 21201 Boys 12
KRISTEN STACY CA01 20796 Girls 10
GAVIN WELLS CA06 20698 Boys 16
TAYLOR WELLS CA06 20206 Boys 12
1996
DARRELL OPPER TX13 24325 Boys 9
NICHOLAS BIZZANELLI CA10 23920 Boys 6
JOHN LEWIS CA09 23345 Boys 14
SPENCER ADAMS CA22 23319 Boys 14
SEAN STORMS CA07 22525 Boys 10
JOSH HOFLAND MN01 22354 Boys 12
MICHELLE MEANDRO CA09 22236 Girls 12
BRANDON SPENCER CA16 21387 Boys 8
JENNIFER BARRIER CA16 21079 Girls 13
TYSON PIZZUTO OR02 20928 Boys 9
RICHARD SILVERIA CA01 20695 Boys 13
STEPHANIE HOFLAND MN01 20536 Girls 8
JAMIE HOFLAND MN01 20223 8
1995
A J SJOSTROM CA01 32464 Boys 8
TYSON PIZZUTO OR02 27767 Boys 8
JOHN LEWIS CA09 25415 Boys 13
ALYSSA PIZZUTO OR02 23964 Girls 12
CHRIS MARCUM CA22 23636 Boys 12
SHAUN SALVINO CA13 22269 Boys 13
SCOTT SMITH CA09 21242 Boys 14
JENNIFER SHRUM OR02 20901 Girls 7
SPENCER ADAMS CA22 20760 Boys 13
STEVE CLARK WA01 20633 Cruiser 28
ERIC REEVES CA13 20207 Boys 10
1994
BRANDON CHRISTIANSON CA17 30128 Boys 9
SCOTT SMITH CA09 26081 Boys 13
ASHLEY RECKLAU CA09 25192 Girls 8
A J SJOSTROM CA01 24468 Boys 7
TYSON PIZZUTO OR02 23786 Boys 7
SHERRY RECKLAU CA09 23442 Girls 10
JEFFERY ERLEWINE CA06 22793 Boys 7
NINA BROWN OR02 21969 Girls 9
NICOLE BROWN OR02 21929 Girls 10
LYNDSAY BUSHNELL OR02 21731 Girls 11
GRIFFIN, JEFF CA06 21262 Boys 9
SARAH RYBOLT CA04 21147 Girls 12
RANDY BODDY AZ01 20937 Boys 6
DANIEL BARCELLES CA13 20811 Boys 7
MIKE HANNER CA02 20500 Boys 17
DEBBIE MENSEN CA13 20434 Girls 17
JOEY DOBSON CA16 20338 Boys 8
ROCKY MARTINEZ CA14 20311 Boys 11
1993
DAN BARCELLES CA13 22990 Boys 6
LYNDSAY BUSHNELL OR02 22713 Girls 10
VINCENT DARRAGH CA07 21679 Boys 14
BRENT LEE WA02 21236 Boys 18
STEPHANIE WITT CA09 21228 Girls 13
ROCKY MARTINEZ CA14 20991 Boys 10
BRENT LEE WA02 20950 Cruiser 18
DWIGHT TARDY CA13 20905 Boys 6
NINA BROWN OR02 20878 Girls 8
CHUCK STEINHAUS CA14 20712 Boys 10
SARAH RYBOLT CA04 20357 Boys 11
DEBBIE MENSEN CA13 20138 Boys 16
KRIS MULHAUSE CA06 20019 Boys 7
NICOLE BROWN OR02 20015 Girls 9
BRANDON NICHOLS CA16 20011 Boys 8
1992
BRENT LEE WA02 21661 Boys 17
HEATHER BRUNS AZ04 21535 Girls 11
TIM MERKEL CA09 21493 Boys 17
TAMI HEMMING AZ04 20844 Girls 12
LYNDSAY BUSHNELL OR02 20730 Girls 9
DAVID BALLARD CA16 20307 Boys 7
BRENT LEE WA02 20289 17
CHAD HERNAEZ CA13 20095 Boys 11
CHRIS ACACCIA CA08 20039 Boys 14
1991
CHAD HERNAEZ CA13 29378 Boys 10
ADAM WINTER CA01 21407 Boys 9
JEREMY HASKINS AZ01 21230 Boys 11
CESAR LOPEZ CA16 21056 Boys 8
1990
OR02 TYLER SHAW OR02 23259 Boys 11
CA13 CHAD HERNAEZ CA13 22156 Boys 9
CA02 ERIC PAXTON CA02 20594 Boys 14
TX02 ZACHARY A ROEBUCK TX02 20045 Boys 15
1989
SHAWN ZORIO CA03 21259 Boys 6
ERIN FEYLING CA08 20980 Girls 9
JAKE SMITH TX02 20603 Boys 11
JESSICA BRUNER CA19 20468 Girls 7
1988
BRAD FINNELL TX04 26486 Boys 11
JEREMY HASKINS AZ01 24537 Boys 8
SHEA PIERCE CA11 24138 Boys 10
BRIANNE WOJTOWICZ TX02 24030 Girls 7
MONICA CHAVEZ TX02 23418 Girls 13
CINDY DAVIS CA10 23020 Girls 11
JASON KING TX02 22918 Boys 15
ANNE MARIE HASKINS AZ01 22726 Girls 10
MARTY C CHRISTMAN TX04 22311 Boys 14
JUSTIN GRISE CA03 21925 Boys 7
BRAD FINNELL TX04 21473 Cruiser 11
DUSTY WALTERS CA01 20396 Boys 9
1987
JESSE SHAW TX04 23407 Boys 8
BRAD FINNELL TX04 22911 Boys 10
MICHAEL RISLEY WA02 22333 Boys 13
CINDY DAVIS CA10 21603 Girls 10
CHRISTINA MCDONALD OR02 21297 Girls 14
NICHOLE MURRAY TX13 21233 Girls 8
BRENT LEE WA02 20826 Boys 12
BRANDON ALLEN CA13 20614 Boys 15
JAY R MURRAY TX13 20313 Boys 11
MARTY C CHRISTMAN TX04 20125 Boys 13
1986
ANTHONY REYES CA14 23594 Boys 9
BRAD FINNELL TX07 22533 Boys 9
JAY R MURRAY TX06 21744 Boys 10
ISRAEL TAYLOR CA13 21682 Boys 10
NICHOLE MURRAY TX06 21178 Girls 7
STEVEN SWICK CA16 21008 Boys 8
TROY JENSEN TX07 20873 Boys 15
CHRIS J RAY OR01 20525 Boys 12
ERIC B DOTY CA14 20522 Boys 10
JIM MARTIN CA01 20421 Boys 13
MATTHEW LOVEGROVE OR01 20322 Boys 13
1985
ERIC B DOTY CA14 25780 Boys 8
ISRAEL TAYLOR CA14 25160 Boys 8
MIKE LUNA CA13 23928 Boys 9
ANTHONY REYES CA14 23019 Boys 7
TOMMY SARVER CA13 22808 Boys 6
JAY R MURRAY TX06 21004 Boys 9
ERIC CARTER CA22 20426 Boys 15
MARTIN YARNALL CA05 20121 Boys 11
1984
JOEY ALLEN CA01 32362 Boys
JAYDEE T FINNEY AZ01 32117 Boys
ERIC B DOTY CA14 31564 Boys
ROBERT G DELPOZO CA05 30758 Boys
CHRIS BACKUS WA02 29198 Boys
JAY MAGUIRE CA06 28690 Boys
ROBERT L ZAHNOW CA14 28322 Boys
MIKE LUNA CA13 27876 Boys
LARSON MANUELITO NM01 26837 Boys
CRAIG MARSH TX04 26494 Boys
GALEN STARLIN AZ04 26199 Boys
DAVID L DAVIS CA06 26026 Boys
ROBBY B HEARN LA01 25927 Boys
TODD MITCHELL TX06 25793 Boys
MIKE CARR OH02 25619 Boys
RYAN CRUPI CA05 25298 Boys
JIM MACKEY CA16 25234 Boys
RANDY COX LA01 25210 Boys
KRIS GORDON CA17 25051 Boys
JEREMY A MCGRATH CA01 24551 Boys
JASON TOON OK02 24530 Boys
DARREN MARTIN TX03 24267 Boys
RICH HOUSEMAN WA02 24109 Boys
BRENT C ARMSTRONG CA06 23667 Boys
DAMIEN BERNAL CA06 23508 Boys
BRENT LEE WA01 23395 Boys
CHRIS GIBSON OK02 23351 Boys
HAMILTON, JOHN RAY TX02 23280 Boys
JIM LEWIS CA02 22879 Boys
COREY CHANDLER TX04 22298 Boys
BRIAN FROST CA09 21984 Boys
TERRY STANG AZ04 21939 Boys
ANTHONY REYES CA14 21600 Boys
DAVID MOLENDA LA01 21523 Boys
RANDY RAMIREZ CA09 21435 Boys
CASEY JOHNSON CA07 21422 Boys
KEITH SMITH TX04 21418 Boys
DEAN R LEBERGE CA08 21280 Boys
JAKE CARROLL CA01 21278 Boys
JAMES FOREMAN TX04 21130 Cruiser
CRAIG MARSH TX04 21099 Cruiser
RICHIE GOOD PA01 21066 Boys
JAMES FOREMAN TX04 20822 Boys
LANCE DIRANNA AZ04 20814 Boys
MICHAEL KING CA02 20809 Boys
CHRIS SPATAFORE CA06 20670 Boys
TROY MALMAY LA01 20650 Boys
JAY DAVIS TX03 20470 Boys
RICCI L POZZI TX06 20440 Boys
CINDY AINSWORTH CA13 20259 Girls
ALFRED ROSS III CA09 20159 Boys
ROBERT D MACPHERSON CA09 20084 Boys
EDDIE SIEGMUND TX07 20054 Boys